Info/kontakt

Udebliver avisen
Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage. Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Annonceafdeling: mail@adresseavisen.dk
Redaktion:
redaktion.djursland@lokalavisen.dk

Redaktion:
Lars Norman Thomsen, områdechef
lars.n.thomsen@lokalavisen.dk
Tlf. 2380 8047

Martin Schultz, journalist
martin.schultz@lokalavisen.dk
Tlf. 2161 6764

Mogens Greve, journalist
mogens.greve@lokalavisen.dk
Tlf.: 2999 1343

Salg
Kasper Allermann, regionalsalgschef
Kasper.Allermann@lokalavisen.dk

Lis Nielsen, mediekonsulent
lis.nielsen@lokalavisen.dk
Tlf. 2161 6758

Harald Bjerregaard, mediekonsulent
harald.bjerregaard@lokalavisen.dk
Tlf. 3067 2850

Bolig & Motor:
Morten Nordentoft
morten.nordentoft@lokalavisen.dk
Tlf. 3010 3284

Kontakt online salg:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Direkte tlf. 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
privatannoncer@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Lokalavisen Kalø Vig
Bredgade 4A
8560 Kolind

Tlf. 8699 4511
Fax: 8732 4700
mail@adresseavisen.dk
Deadlines
Adresseavisen: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
fredag kl. 12.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 11.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00
Prisliste
Ugens annoncer
Se alle ugens annoncer
Tilmeld dig vores
nyhedsbrev
Få de lokale nyheder hver dag fra
Lokalavisen Kalø Vig
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce