Info/kontakt

Udebliver avisen
Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage. Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Annonceafdeling: mail@adresseavisen.dk
Redaktion:
redaktion.djursland@lokalavisen.dk

Redaktion:
Lars Norman Thomsen, områdechef
lars.n.thomsen@lokalavisen.dk
Tlf: 2380 8047

Martin Schultz, journalist
martin.schultz@lokalavisen.dk
Tlf: 2161 6764

Salg
Kasper Allermann, markedschef
Kasper.Allermann@lokalavisen.dk

Lis Nielsen, salgschef
lis.nielsen@lokalavisen.dk
Tlf: 2161 6758

Bolig:
Morten Nordentoft, Salgschef Jylland
morten.nordentoft@lokalavisen.dk
Tlf: 3010 3284

Kontakt online salg:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Lokalavisen Kalø Vig
Bredgade 4A
8560 Kolind

Tlf: 8699 4511
Fax: 8732 4700
mail@adresseavisen.dk
Deadlines
Adresseavisen: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
fredag kl. 12.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 11.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00
Prisliste
Forsiden netop nu
ANNONCER
Se flere
Lokalavisen Kalø Vig
Seneste
Lokalavisen Kalø Vig
Mest læste
Lokalavisen Kalø Vig
112
Politiken
Seneste nyt
Ekstra Bladet
Seneste nyt
Jyllands-Posten
Seneste nyt